کانال تلگرام ASianMovie

کانال تلگرام ASianMovie

دانلود فیلم Robot 20 2018

  • زبان :هندی کیفیت :Pre-DvDRip
  • فرمت :mkv حجم :1 GB
  • مدت زمان :مشخص نشده ! محصول :هندوستان
  • کارگردان :Shankar نویسنده :مشخص نشده !
  • ستارگان :Rajinikanth Akshay Kumar Amy Jackson Sudhanshu Pandey
  • Fa
  • En
(ترجمه ماشینی:) مردی که توسط پرندگان احاطه شده است، خود را در محل سلول مرگ می کشد. در دیگر نقاط، دانشمند واسهگرن، نیل، ربات جدید و آندروژنی خود را به گروهی از دانش آموزان معرفی می کند. یکی از دانش آموزان هنگام استفاده از تلفن همراه خود از دوچرخه خود بیرون می آید و شگفت زده می شود که تلفن همراه خود را به گونه ای مشابه با پرنده ها پرواز کند. به زودی، تلفن های همراه در سراسر تامیل نادو شروع به نشان دادن ویژگی های مشابه، ترک دولت در هرج و مرج. در جلسه اضطراری که توسط دولت آغاز شد، واسهگرن بیان می کند که برای مبارزه با چنین نیروی پنجم از علوم متعارف فراتر می رود و پیشنهاد می کند که مجددا Chitti را که در سال 2010 برچیده شد، بازسازی کرد. اما Dhinendra Bohra، که پدرش دکتر برهه را از دست داد از خشم چیتی مخالف است و این پیشنهاد به وتو داده می شود. در عوض، شورای تصمیم به دنبال کمک از ارتش است.

دانلود فیلم Robot 20 2018

دانلود فیلم  Robot 20 2018 با کیفیت Pre-DvDRip

دانلود فیلم  Robot 20 2018 با کیفیت Pre-DvDRip

یادداشت:

فیلم هندی Robot 20 2018 به کارگردانی Shankar  و بازی Rajinikanth Akshay Kumar Amy Jackson Sudhanshu Pandey ساخته شد

۲٫۰ یک فیلم اکشن علمی تخیلی در سال ۲۰۱۸ است که توسط S. Shankar نوشته شده و اجرا شده است. این فیلم توسط Subaskaran تحت پرچم Lyca Productions تولید شده است. این فیلم به دنبال Enthiran (2010) است که Rajinikanth نقشهای دکتر واسهگرن و چیتی را در کنار آکشی کوما و امی جکسون بازسازی می کند. سودانهاو پاندی، آدیل حسین، کالبحان شجاوند، و ک. گانه در نقش های حمایت کننده ظاهر می شوند. این فیلم در پی درگیری بین چیتی، یک ربات اندرو-انسان انحصاری که قبلا از بین رفته است، و پکشی راجان، ارکیده ای است که تلاش می کند انتقام کاربران تلفن های هوشمند را بگیرد تا مانع از کاهش جمعیت در میان مردم شود. موسیقی متن توسط A.R. Rahman، با اشعار نوشته شده توسط Madhan Karky و Na ساخته شده است

خلاصه داستان:

(ترجمه ماشینی:) مردی که توسط پرندگان احاطه شده است، خود را در محل سلول مرگ می کشد. در دیگر نقاط، دانشمند واسهگرن، نیل، ربات جدید و آندروژنی خود را به گروهی از دانش آموزان معرفی می کند. یکی از دانش آموزان هنگام استفاده از تلفن همراه خود از دوچرخه خود بیرون می آید و شگفت زده می شود که تلفن همراه خود را به گونه ای مشابه با پرنده ها پرواز کند. به زودی، تلفن های همراه در سراسر تامیل نادو شروع به نشان دادن ویژگی های مشابه، ترک دولت در هرج و مرج. در جلسه اضطراری که توسط دولت آغاز شد، واسهگرن بیان می کند که برای مبارزه با چنین نیروی پنجم از علوم متعارف فراتر می رود و پیشنهاد می کند که مجددا Chitti را که در سال ۲۰۱۰ برچیده شد، بازسازی کرد. اما Dhinendra Bohra، که پدرش دکتر برهه را از دست داد از خشم چیتی مخالف است و این پیشنهاد به وتو داده می شود. در عوض، شورای تصمیم به دنبال کمک از ارتش است.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!
  • دیدگاها ، پس از تایید مدیران سایت منتشر خواهند شد.
  • دیدگاهای انگلیسی یا غیر مرتبط با مطلب منتشر نخواهند شد.

10 − یک =