• آخرین قسمت منتشر شده :قسمت 16 آخرین فصل منتشر شده :فصل 1
  • زبان :کره ای محصول :کره جنوبی (tvN)
  • کیفیت :Im In-Seu (original comic), Lee Dae-II کارگردان :Park Joon-Hwa
  • ستارگان :Taecyeon , So-hyun Kim , Ki-Young Kang
  • Fa
  • En
هیون جی (کیم سون هیون) قبل از مرگش او در سن 19 سالگی بیشتر زندگی اش را مطالعه می کرد. او در یک تصادف کشته میشه و به روح تبدیل میشه و چندین سال در سراسر جهان سرگردان میشه. هیون جی سپس با پارک بونگ پال (TaecYeon) ملاقات می کند. هیون جی و بونگ پال به داستان های مختلف از ارواح گوش می دهند و آنها را به اون دنیا می فرستد.
Hyun-Ji (Kim So-Hyun) studied for most her life before she died at the age of 19. She is now a ghost and has wandered around the world for several years. Hyun-Ji then meets exorcist Park Bong-Pal (TaecYeon). Hyun-Ji and Bong-Pal listens to various stories from ghosts and sends them to the otherworld.

دانلود سریال Bring it on, Ghost با کیفیت HDTV 720p

نسخه کم حجم و با کیفیت x265 اضافه شد

کیفیت ۵۴۰p اضافه شد

موزیک متن سریال اضافه شد

 

 

یادداشت :

این سریال بر اساس وب کمیک “Ssawooja Gwishina” توسط Im In-Seu ( از ۴ ژوئن ۲۰۰۷ تا نوامبر ۲۰۱۵ از طریق comic.naver.com/webtoon منتشر شده)
خواندن اولین متن نمایش نامه  در ۱۸ مه سال ۲۰۱۶ در مرکز CJ E & M در Sangam-dong، Seoul، کره جنوبی برگزار شد.

خلاصه سریال :

سریال Bring it on, Ghost با بازی اوک تکیون (Park Bong‑pal)، کیم سوهیون(Kim Hyun‑ji) و کوان یول(Joo Hye‑sung) و محصول سال ۲۰۱۶ کره جنوبی است. که توسط Park Joon-Hwa کارگردانی و توسط شبکه tvN پخش شده است. این سریال از روی وبتونی به همین نام که از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ در Naver پخش شد، ساخته شده است.داستان سریال درباره جوانی به نام هیون جی (کیم سون هیون) قبل از مرگش او در سن ۱۹ سالگی بیشتر زندگی اش را مطالعه می کرد. او در یک تصادف کشته میشه و به روح تبدیل میشه و چندین سال در سراسر جهان سرگردان میشه. هیون جی سپس با پارک بونگ پال (TaecYeon) ملاقات می کند. هیون جی و بونگ پال به داستان های مختلف از ارواح گوش می دهند و آنها را به اون دنیا می فرستد.

 

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!