• آخرین قسمت منتشر شده :قسمت 11 آخرین فصل منتشر شده :فصل 1
  • زبان :کره ای محصول :کره جنوبی (tvN)
  • کیفیت :Sajatokki (webcomic), Kim Yi-Ji کارگردان :Kwon Seok-Jang
  • ستارگان :Seok-yong Jeong, Bo-ra Kim, Byoung-Sook Sung
  • Fa
  • En
سريال باشگاه انتقامجویان داستان سه زن به نام هاي کیم جونگ هیه , هنگ د-هی , لي مي سوك را روايت مي كند كه هر كدام به دلايل شخصي به اين باشگاه پيوسته اند. کیم جونگ هیه‌ : دختري از يك خانواده ثروتمند است كه به نظر آدمي ساده و متكبري مي آيد  اما در واقع  آدمي ساده لوح و زیبا است . او با شخصي ازدواج مي كند كه براي خانواده اش نفع دارد.  و براي زندگيش به عنوان همسر خيلي تلاش مي كند. اما وقتي مي فهمه كه شوهرش بهش  خيانت مي كنه.  برای انتقام گرفتن به باشگاه انتقامجویان مي پيونده. هنگ د-هی : يك زن تنهاست كه شوهرش فوت کرده و از او 2 فرزند دارد و براي مخارج زندگي اش در يك بازار قديمي ماهي فروشي كار  مي كند . اما پسر او در يك حادثه خشونت آميز در مدرسه در گير مي شود . به همين دليل او به باشگاه انتقامجویان پيوست.  لي مي سوك :  يك زن ينيم بود كه ازدواج كرد و بسيار سخت تلاش مي كرد تا با شوهر پروفسور دانشگاهش یک خانواده شاد داشته باشد. اما شوهرش با او به خشونت رفتار مي كرد . اما وقتي با کیم جونگ هیه‌ و هنگ د-هی ملاقات كرد درباره زندگی اش فکر كرد.

دانلود سریالAvengers Social Club 2017با کیفیت HDTV 720p

کیفیت۵۴۰pو ۴۸۰p اضافه شد

یادداشت:

Hong Do-Hee ماهی را در یک بازار سنتی به فروش می رساند و تنها دو بچه خود را به ارمغان می آورد. شوهرش فوت کرد. او روشن و خوب است طبیعت. پسر او در یک حادثه خشونت آمیز در مدرسه شرکت می کند. او به “باشگاه بوک” پیوست.

لی Mi-Sook یتیم بود و ازدواج کرد. او سخت تلاش کرده است تا با شوهر پروفسور دانشگاهش یک خانواده شاد داشته باشد، اما او نسبت به او خشن است. پس از اینکه او با کیم جونگ هیه و هنگ د هه ملاقات کرد، درباره زندگی اش فکر می کند.

لی So-Gyum به “باشگاه بوک” پیوست تا انتقام پدر و مادر بیولوژیک او را بگیرد. پدرش شوهر کیم جونگ هیه است. پیش از اینکه با Kim Jung-Hye ازدواج کرد، او با یک زن که به لی سوزیوم زایید زده بود. پدر و مادر بیولوژیک او از آن زمان نادیده گرفته شده است.

خلاصه سريال :

سريال باشگاه انتقامجویان داستان سه زن به نام هاي کیم جونگ هیه , هنگ د-هی , لي مي سوك را روايت مي كند كه هر كدام به دلايل شخصي به اين باشگاه پيوسته اند.

کیم جونگ هیه‌ : دختري از يك خانواده ثروتمند است كه به نظر آدمي ساده و متكبري مي آيد  اما در واقع  آدمي ساده لوح و زیبا است . او با شخصي ازدواج مي كند كه براي خانواده اش نفع دارد.  و براي زندگيش به عنوان همسر خيلي تلاش مي كند. اما وقتي مي فهمه كه شوهرش بهش  خيانت مي كنه.  برای انتقام گرفتن به باشگاه انتقامجویان مي پيونده.

هنگ د-هی : يك زن تنهاست كه شوهرش فوت کرده و از او ۲ فرزند دارد و براي مخارج زندگي اش در يك بازار قديمي ماهي فروشي كار  مي كند . اما پسر او در يك حادثه خشونت آميز در مدرسه در گير مي شود . به همين دليل او به باشگاه انتقامجویان پيوست.

لي مي سوك :  يك زن ينيم بود كه ازدواج كرد و بسيار سخت تلاش مي كرد تا با شوهر پروفسور دانشگاهش یک خانواده شاد داشته باشد. اما شوهرش با او به خشونت رفتار مي كرد . اما وقتي با کیم جونگ هیه‌ و هنگ د-هی ملاقات كرد درباره زندگی اش فکر كرد.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای!