• آخرین قسمت منتشر شده :قسمت 22 آخرین فصل منتشر شده :فصل 1
  • زبان :ترکی استانبولی محصول :ترکیه
  • کیفیت :MF Yapim کارگردان :MF Yapim
  • ستارگان :Gökhan Alkan , Öykü Karayel , Burcu Türünz
  • Fa
  • En
سریال ترکی Kalp Atisi داستان یک دختری به نام ایلول اردم  است که با مادر بزرگ خودش زندگی می کند .  ایلول اردم در کودکی مادر خود را از دست می دهد و از طرفی از سوی پدر خود نیز  مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. داستان این سریال عاشقانه ترکی از آنجای زیبا و دیدنی می شود که   ایلول اردم  که داره  در رشته پزشکی تحصیل می کنه احساساتی میان او و یکی از معلمانش به نام علی آصاف پدیدار می شود اما..........

دانلود سریال Kalp Atisi با کیفیت HDTV720p

دانلود سریال عاشقانه ترکی ضربان قلب آپدیت تا قسمت ۲۲

دانلود سریال Kalp Atisi با کیفیت HDTV720p و زیرنویس فارسی - دانلود رایگان سریال ضربان قلب ترکی

یادداشت:

سریال Kalp Atisi به فارسی (ضربان قلب) نام یکی از سریال های دیدنی کشور ترکیه است . که در سال ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ در حال پخش و تولید می باشد. اسن سریال یکی از سریال پربیننده عاشقانه ترکی می باشد که در آن بازیگرانی همچون : اجه کوکنلی،و مروه جاگیران ، گوکان آلکان ، علی بوراک جیلان ، اویکو کارایل به ایفای نقش می پردازند. این سریال دیدنی در شبهای جمعه از شبکه تی وی شو ترکیه پخش می شود.

خلاصه داستان:

سریال ترکی Kalp Atisi داستان یک دختری به نام ایلول اردم  است که با مادر بزرگ خودش زندگی می کند .  ایلول اردم در کودکی مادر خود را از دست می دهد و از طرفی از سوی پدر خود نیز  مورد آزار و اذیت قرار می گیرد. داستان این سریال عاشقانه ترکی از آنجای زیبا و دیدنی می شود که   ایلول اردم  که داره  در رشته پزشکی تحصیل می کنه احساساتی میان او و یکی از معلمانش به نام علی آصاف پدیدار می شود اما……….

به این پست امتیاز دهید.
دانلود سریال Kalp Atisi
1.25 از 16 رای